Nadim Ekiz: Önceliğimiz İş Güvenliği ve Çevre

Nadim Ekiz: Önceliğimiz İş Güvenliği ve Çevre

Nadim Ekiz: Önceliğimiz İş Güvenliği ve Çevre

Yeni Çeltek Kömür ve Madencilik A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Nadim Ekiz, Saray Linyit İşletmesi ve Malkara Linyit İşletmesini ziyaret etti.

Yeni Çeltek Kömür ve Madencilik A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Nadim Ekiz, İşletmeler Müdürü Metin Özdamar ile Saray Linyit İşletmesine bir ziyaret gerçekleştirdi. İşletmede teknik incelemeler de bulunan Ekiz ve beraberindekiler, Rödovansçı firma yetkilileri ve teknik ekipten saha hakkında bilgiler alarak, Kömür Üretim Sahaları ve Kırma-Yıkama-Eleme tesislerini incelediler. Saha ve tesis ziyaretlerinin ardından Kontrol Müdürlüğü ve Rödovansçı firma yetkilileri ile genel durum değerlendirmesi yapan Ekiz, özellikle İSG ve Çevre Mevzuatları konusunda ki hassasiyetini dile getirdi.

Malkara Linyit İşletmesini de ziyaret eden Yeni Çeltek Kömür ve Madencilik A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Nadim Ekiz ve İşletmeler Müdürü Metin Özdamar,  teknik incelemelerde bulunarak, Kontrol müdürlüğü yetkilileri ve Rödovansçı firma yetkilileri ile toplantılar gerçekleştirdiler. Üretim sahasında teknik ekipten bilgiler alan Ekiz ve torbalama ünitesinden çıkan kömürlerin stoklandığı sahada incelemelerde bulunarak fon kömürleri sevkiyatlarının ihtiyaç sahiplerine sorunsuz bir şekilde ulaştırılması konusunu vurguladı.