EĞİTİMLER

Yeni Anadolu Madencilik ve Teknoloji A.Ş., gelişimin eğitimden doğacağı bilinciyle insana ve geleceğe umutla bakmaktadır.

YTK EĞİTİMLERİ

Madencilik Sektöründe 3213 sayılı Maden Kanunu kapsamında Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü (MAPEG) ile ortaklaşa  Yetkilendirilmiş Tüzel Kişilik (YTK) Eğitimi yapılmaktadır.

YTK EĞİTİMLERİ WEB SİTESİ
DAİMİ NEZARETÇİ EĞİTİMLERİ

Madencilik Sektöründe 3213 sayılı Maden Kanunu kapsamında Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü (MAPEG) ile ortaklaşa  Daimi Nezaretçi Eğitimi yapılmaktadır.

DAİMİ NEZARETÇİ EĞİTİMLERİ WEB SİTESİ
DİĞER EĞİTİMLER

  • Mesleki Yeterlilik Kurumu’nun (MYK) madencilik sektörünün ihtiyacına cevap verecek mesleklerin sertifikalandırılması amacıyla düzenlenecek eğitimlerin verilmesi amacıyla gerekli çalışmaları başlatmıştır. Bu çalışma ile madencilik sektörünün kaliteli ve nitelikli eleman ihtiyacının giderilmesine katkı sunarak, ülke ekonomimize katkı koyacaktır.
  • Ortağı olduğu Artırılmış Sanal Gerçeklik Eğitim Teknolojileri A.Ş. ile imzaladığımız sözleşme kapsamında Black Diamond VR Teknolojisi ile Yeraltı Kömür Madeni İşçilerine Sanal Gerçeklik E-Learning İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi verilmesi amacıyla gerekli çalışmalar başlatılmış olup, eğitim modüllerinin yazılımları tamamlanmıştır.